Güncel Spor

Yeni ve Eski Başkanlar Salman’ın Konuğu Oldu

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalovaspor Başkanı Onay Tuna ile Yalovaspor’un eski başkanlarından ve aynı zamanda Belediye Meclis üyesi Adnan Kırtay’ı konuk etti.

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği görüşmede Başkan Salman, dün olduğu gibi bugünde bu kentin en önemli markalarından biri olan Yalovaspor’a sahip çıkacaklarını söyledi. Bu sene amatör ligde şampiyon olarak bölgesel lige çıkan Yalovaspor’un geleceğini konuştuklarını söyleyen Yalovaspor Başkanı Onay Tuna ise; “Yalovaspor’u hak ettiği yerlere getirmek için birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını” belirtti.

Yalovaspor’u özlediği günlere getirmek için desteklerini sürdüreceklerini belirten Başkan Salman; “Birlik beraberlik içinde çalışarak yakalanmış olan bu havayı sürdüreceğiz. Yalova Belediyesi olarak ve aynı zamanda Vefa Salman kimliğimle her zaman desteğimiz devam edecek. Ama bu sadece bizim vereceğimiz destekle olmamalı. Şehrin önde gelenleri de artık taşın altına elini koymalı ve desteklerini maddi ve manevi olarak vermelidir. Burada bizim ortak paydamız Yalovaspor’dur. Bakın biz vermiş olduğumuz bu pozla ilk adımı attık” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: