Güncel

Yeni Slogan Ne Oluyor?

Yalova Belediyesi ekipleri, Panjin ve Osmanlı Parkın kesiştiği noktada yer alan “Umuttur Yalova” yazısını sökmeye başladı. Yeni gelecek slogan merakla bekleniyor. Peki, Yalova’nın yeni sloganı ne oluyor?

31 Mart 2014’te yapılan yerel seçimlerin iptal olması sonucu 1 Haziran’da tekrar yenilenen seçimlerinin kazananı Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman olmuştu. Belediye Başkanı Vefa Salman, seçimler sonrası Yalova’nın tüm Türkiye’ye umut olması nedeniyle kentin sloganını“Umuttur Yalova” olarak belirlemişti. ‘Umut’ misyonu tamamlayan Yalova’da yeni slogan ne olacak?

Yeni Slogan Geliyor!

“2014 yerel seçimleri sonrası Yalova’nın Umuttur Yalova sloganı adeta tüm Türkiye’nin dilinde pelesenk olmuştu” diyen Başkan Salman; “Geçtiğimiz aylarda yenilenen seçimlerle birlikte halkımızdan aldığımız güç ile Yalova tarihinde aynı partiden 2.kez göreve layık görüldük. Bu halkımızla kurduğumuz sevgi ve gönül bağının sonucudur. Yalova’mız 2019 seçimlerinde ‘Umut’ misyonunu tamamladı. Bu ülkenin umudu artık İstanbul ve Ekrem İmamoğlu’dur. Umut sloganını İstanbul’a devrederek seçim sonrasında dile getirdiğimiz gibi kentimiz için yeni bir slogan dillendirdik. Kardeşliğin, barışın, dostluğun ve en önemlisi sevginin başkenti olan Yalova’mızın yeni sloganı SEVGİDİR YALOVA. Yalova artık sevginin başkentidir” dedi.

Söküm işlemi tamamlanan alanda Çarşamba günü ‘Sevgidir Yalova’ sloganı Yalova halkıyla buluşacak.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: