Güncel Mutfak Yalova Yaşam

YAPAD Başkanı Engin:”Destek Verin Beraber Başaralım”

Yalova Press’in bir kaç gün önce yaptığı röportaj da Yalova Pastacılar ve Aşçılar Dernek Başkanı Hakan Engin tek başına yürümek yerine birlikte başaracağımız bir çok projeler var. Destek versinler beraber başaralım ifadelerini kullandı.

YAPAD Başkanı Engin ”Ben profesyonel aşçıyım . Meslektaşlarıma sesleniyorum. Yalova için çok önemli bir derneğimiz var. Derneğimize üye olun. Kat kat büyüyelim artalım. Taşpagon’a bağlıyız .Bizim konfederasyonumuz Milli Eğitim ile anlaşmalı tek federasyondur. İzmir de Pastacıların ve şekercilerin organize ettiği bir festivale gittik. 3000 Km bir pasta yaptık. Rekorumuz tescillendi. 2842 olarak belirlendi.Ufak bir aksilik sebebi ile 3000 Km yapamadık. Sorun değil bu sene yapamadık ama seneye profesyonel şeflerimiz ve ustalarımız ile yeniden yaparız. Güzel bir organizasyon oldu Gittik Yalova’mızı orada tanıttık. Bizi destekleyin . Kat be kat büyüyelim. Bu büyümek bize yarayacak. Size ve Yalova’mıza yarayacak. Ekim’in 19’ında Pamukova da ayva festivalimiz var. Orada olacağım juri olarak. Gelmek isteyen arkadaşlarımız meslektaşlarımız var ise gelebilirler. ”dedi.

Ayrıca Yeni bir projeden de bahseden Hakan Engin ”Ekibimde 15-16 Kişi var. Yalova da bulunan meslektaşlarımız ile yürümek kat be kat artarak çoğalmak istiyoruz. Gelin birlikte yürüyerek bir çok projeye beraber imza atalım. Aklımda çok büyük bir proje var. Dünyanın en büyük pastasını yapmaya çalıştılar. Bende dünyanın en büyük Dürüm çiğlöftesini yapmak istiyorum. Gelin bu projede sizde benimle beraber yer alın. ” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: