Güncel

Yalovasporlu Taraftarlar Yerlerde Yattılar

İzmirspor deplasmanına giden Yalovaspor takımını yalnız bırakmak istemeyen taraftarlar, dönüşte otobüsün yolda arıza yapması üzerine Manisa da mahsur kaldı.Taraftar yerlerde yattı.

Takımını deplasmanda yalnız bırakmak istemeyen Yalovaspor taraftarları Yalova’dan kiralanan bir otobüs ile İzmir’e gittiler…Taraftarlar, takımlarının aldığı 3 puan ile dönerken Manisa’da araç arıza yaptı.Arıza yapan taraftar otobüsü en yakın Akaryakıt istasyonuna çekilirken, taraftar ise ortada kaldı.

Yalovaspor yetkilileri öncelikle kendi imkanları ile mahsur kalan taraftarların ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştı. Saatlerce bir akaryakıt istasyonunda sabahlayan taraftarın durumu içler acısıydı.

Haberin sosyal medyada duyulması üzerine sosyal medyada bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Onay Tuna,” Yalovaspor yönetimi olarak kendi imkanlarımız ile taraftarlarımızı maça götürüyoruz. Bize verilen otobüsler zaten bakımsız ve zorla yol gidiyor. Mazot parası yönetim, yemekleri ise kendi imkanları ile sağlanıyor. Biz taraftarımızı hiçbir yerde bırakmayız ama bu gençlere sahip çıkmayan sözde kurum ve iş adamlarına selam olsun.Biz bu şehri para menfaat İçin sevmedik. Belki birileri utanır da bir yerlerden bizde tutalım diye bekledik. Sabırla beklemeye devam edeceğiz!” dedi..

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: