Güncel Yalova Yaşam

Yalovalı Bayanlar Yürüyecek

Yalova Belediyesinden kadınlara yönelik yaz etkinliği başlıyor. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatıyla Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde planlanan “Sahil Yürüyüşü” etkinliği 18 Haziran Salı günü yapılacak ilk yürüyüşle başlayacak.

18 Haziran Saat: 09:00’da start alacak etkinlik 9 Eylül’e kadar her Salı ve Perşembe günü yapılacak. Obezite, sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivite’ye dikkat çekmek, halkı bilinçlendirmek amacıyla gerçekleştirilecek olan yürüyüş Deprem Anıtından başlayıp, Tigem1 Kapıda son bulacak. Yürüyüşün ardından eğitmenler tarafından katılımcılara açık havada Stretching (esneme hareketleri), Aqua Gym (denizde su jimnastiği) hareketleri yaptırılacak.İlk yürüyüşle başlayacak etkinlikler, önümüzde ki haftalarda yoga, trekking, bisiklet gezileri vebeach volley turnuvalarıyla devam edecek.

9 Eylül Pazartesi gününe kadar sürecek olan spor etkinliklerine katılmak ve kayıt olmak isteyen Yalovalı kadınlar Bahçelievler Umut Merkezine başvurarak ya da 0226 811 59 00 no’lu telefondan detaylı bilgi alabilirler.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: