Güncel

Yalova Belediyesi 2020 – 2024 Stratejik Planı Çalışmalarına Başladı

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Belediye Başkanlığı ikinci dönemine ait olan 2020-2024 stratejik planının yapılması için bir genelge yayınladı. Genel sonrası Vefa Salman Başkanlığında toplanan Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve Stratejik Plan Çalışma ekibi ilk toplantısını getirdi.

6 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanan genelge ile Strateji Geliştirme Kurulu ve Stratejik Planlama ekibi oluşturuldu. Stratejik plan hazırlıklarının etkin bir şekilde yürütülebilmesi, planlama sürecinin tüm aşamalarının, zaman ve sorumluları ile birlikte planlanması anlamına gelen hazırlık programı tamamlandı. Tamamlanan program neticesinde “Stratejik Planlama Eğitimi”Dinçer İlhan Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen bir toplantıyla, Başkan Yardımcıları,Birim Müdür ve Amirlerine aktarıldı.

Strateji Geliştirme Kurulu ve Stratejik Planlama Ekibinin hazır olarak bulunduğu toplantının açılış konuşmasını yapan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; stratejik planı çok önemsediğini ve plan çalışmalarının çok ciddi bir şekilde yürütülmesi gerektiğini belirterek;“Planlama çalışmalarını yakından takip ediyorum. Bundan sonra yapılacak toplantılara da eksiksiz olarak katılım sağlanması ve tüm müdürlüklerin kendi programlarını planlama çalışmalarına göre planlamaları gerekiyor. Ayrıca seçim sürecinde ayakları yere basmayan ve yapılamayacak hiçbir vaatte bulunmadık. Yalova halkına vermiş olduğumuz sözler de stratejik planda yer alacak. Geçtiğimiz dönemde olduğu gibi bu dönemde de hedefimiz Yalova’mızın“Çevre Dostu” imajını koruyup kollamak olacak” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: