Güncel Siyaset Yalova

Vatandaş Salman’dan İmamoğlu’na Destek

Yenilenecek olan İstanbul seçimleri öncesinde Ekrem İmamoğlu için başlatılan kampanyaya tüm yurt genelinden destekler sürerken Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, kampanya başlar başlamaz ilk bağışta bulunanlar arasında yer aldı.

2014 yılında Yalova’da olan seçim iptali bu kez İstanbul için gerçekleşti. Ülkenin bir numaralı gündemi olan İstanbul seçimleri için siyasi partilerin kampanyaları ve çalışmaları hızlı bir şekilde başladı. Cumhuriyet Halk Partisi yapmış olduğu çağrıyla İmamoğlu’na destek istedi.Düzenlenen kampanyaya ilk destek verenlerden biri ise Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman oldu.

Çağrı yapıldıktan kısa bir süre sonra katkıda bulunan Başkan Salman, parayı vatandaş Vefa Salman olarak yatırdığını belirterek sosyal medyadan esprili bir paylaşım gerçekleştirdi. Her şey çok güzel olacak hashtag’iyle paylaşımda bulunan Başkan Salman mesajında şu cümlelere yer verdi; “Dostlarım siftahı’mın bereketli olduğunu söylediler. Sevginin başkenti Yalova’dan tüm ülkeye umut olan Ekrem İmamoğlu’na vatandaş Vefa Salman olarak çam sakızı çoban armağanı bir destek.”

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: