Güncel

Üretici Köylü Pazarı 1 Eylül’de Açılıyor

Adnan Menderes Mahallesi Nedret Ayaz Kapalı Pazaryeri Üretici Pazarı 1 Eylül 2019 Pazar günü Saat:14:00’da yapılacak açılış töreniyle hizmet vermeye başlayacak.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın destekleriyle, Yalova ve Çiftlikköy Ziraat Odası Başkanları Şaban Birol Beşli ve Mehmet Anaçardı’nın girişimleri sonuncunda kurulacak olan pazarda köylü üreticiler kendi üretimi olan yaş sebze ve meyveleri her pazar burada tüketiciye sunma imkanı bulacak. 1 Eylül Pazar günü saat: 14:00’da yaş sebze ve meyve pazarının açılışını Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman yapacak.

Emeği geçenlere ve bu işe öncü olanlara teşekkür eden Başkan Salman; “Belediyemizin destekleriyle köylü üretici pazarının kurulmasında emeği olan Yalova ve Çiftlikköy Ziraat Odası Başkanlarına teşekkür etmek istiyorum. Köylü üreticilerimiz bundan böyle ‘Adnan Menderes Nedret Ayaz Kapalı Pazar yerinde’ kendi mahsullerini tüketiciye taze bir şekilde sunma imkanı bulacaklar. İlk tezgahlar ise 1 Eylül Pazar günü açılışımızla birlikte kurulmuş olacak. Şimdiden kentimizin örnek ve model mahallesi olan Adnan Menderes Mahallesi sakinlerine ve hemşehrilerimize üretici pazarının hayırlı olmasını diliyor, tüm halkımızı açılışa davet ediyorum” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: