Güncel

Tigem Tatil Park Sezona Hazırlanıyor

Yalova Belediyesi şirketi Yabeltaş tarafından işletilen TİGEM Tatil Park’ta sezon öncesi çalışmalar sürüyor. Belediye ekipleri tarafından peyzaj düzenlemeleri, plaj temizlikleri, 80 adet evin iç, dış temizliği ve boyasının yapılmasının ardından vatandaşların uygun fiyata tatil yapabileceği konaklama alanları hazırlanıyor.

Yabeltaş tarafından işletilen TİGEM Tatil Park’ta bulunan evlerde 4 kişi konaklama, kahvaltı dahil günlük uygun fiyatlara kiralanabiliyor. Yapılan düzenlemelerle geçen yıl olduğu gibi bu yıl da farklı etkinlikler ve festivallere ev sahipliği yapacak. Kış sezonunda öğrencilere kiralanan evler, yazın gelmesiyle beraber günü birlik kongre, seminer ve turizm merkezi oluyor. Yapılan tadilat sonrası farklı bir görünüm kazanan Tatil Park’ta bu sene ziyaretçi sayısının yüksek olması bekleniyor.

Uygun Fiyata Yalova’da Tatil Yapma İmkanı Sunuyoruz

“Yalova’nın sektörel kimliği günü birlik kongre, seminer ve turizm merkezi olmalı” diyen Başkan Vefa Salman; “Yalova Belediyesi olarak bu doğrultuda çalışmalar yapıyoruz.Geçtiğimiz dönemlerde halkın kullanıma açılan Tatil Park’ı kentimize yakışır hale getirerek başta Yalovalılar olmak üzere gelen misafirlerimizin kullanımına sunuyoruz. Her sezon öncesi yapmış olduğumuz düzenleme çalışmalarını bu yıl daha geniş tuttuk ve evleri modernize ettik. Tesislerimizde birçok hizmetten yararlanacak vatandaşlarımız için her türlü koşulları sağladık. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zorlu ekonomik şartlarında Yalovalılar ve başka şehirlerde yaşayan vatandaşlarımıza uygun fiyatlarla tatil yapma imkanını sağlayacağız” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: