Güncel

Temiz Bir Yalova İçin Her Yerdeler

Yalova Belediyesi ekipleri İstanbul Caddesinde kapsamlı bir temizlik gerçekleştirdi.

2 Arazöz, 1 Süpürge aracı ve toplam 15 kişitle gerçekleştirilen temizlikte İstanbul Caddesiboydan boya dezenfekli ve sabunlu suyla yıkandı. Temizlik çalışmalarına Ulaşım HizmetleriMüdürlüğü caddede bulunan araçların kaldırılmasına ve trafik akışına katkı sağlarken,Veteriner İşleri Müdürlüğü bağlı İlaçlama aracıda ağaçların ilaçlamasını gerçekleştirdi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Yetkililer; “Rutin olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalar içinde olan cadde ve sokak yıkamalarımızı vatandaşlarımız tarafından gelen talepler doğrultusunda ekstra olarak da yerine getiriyoruz. İstanbul Caddesinde yapmış olduğumuz kapsamlı yıkama çalışmasının yanında, cadde üzerinde bulunan ağaçlarında ilaçlaması Veteriner İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından gerçekleştirildi” dediler.

Okul Bahçeleri Yıkanıyor

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri 9 Eylül 2019 tarihinde açılacak olan 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı öncesi kent merkezinde bulunan okulların temizlik çalışmalarına katkı sağlıyor. Arazöz aracıyla okul bahçelerini tüm gün yıkama işlemi gerçekleştiren ekipler 9 Eylül tarihine kadar yıkama çalışmalarını tamamlamayı planlıyor.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: