Güncel

TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ SUAT PARILDAR BİRLİKLERİ ZİYARET ETTİ

İl Tarım ve Orman Müdürü Suat Parıldar, hayvancılık faaliyeti gerçekleştiren birlikleri ziyaret ederek 2020 yılında bereketli ve bol kazanç dileğinde bulundu.

Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü İskender Karael, Veteriner Hekim Hatice Dündar ve Ziraat Mühendisi Ayten Kılıç Yağcı’nın eşlik ettiği ziyaretlerin ilkini Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliğine yapan Suat Parıldar, Birlik Başkanı İbrahim Talaybaş ve yönetim kurulu üyelerinden hayvancılık desteklemelerinden faydalanan üyelerle ilgili bilgi alarak, Yalova hayvancılığına katkı sağlayacak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

“BAL ÜRETİCİLERİ ÜRETİM VE SATIŞ PROSEDÜRLERİNDE BİLİNÇLENDİRİLMELİ”

İkinci ziyaretini Yalova Arı Yetiştiriciliği Birliği ‘ne yapan Suat Parıldar, birliğin paketleme tesisini kurmasının önemli bir gelişme olduğunu ifade ederek arıcılık faaliyetini sürdüren üyelere karşı bilinçlendirme çalışması yapılmasının üretime ve satışa katkı sağlayacağına inandığını dile getirdi.

İl Müdürlüğünün her zaman materyal ve eğitim desteği vermeye hazır olduğunu söyleyen Müdür Parıldar, Birlik Başkanı Mustafa Alaybeyoğlu, yöneticiler ve üyelerle birlik çalışmaları hakkında sohbet etti.

Günün bir diğer ziyaretini Yalova Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğine gerçekleştiren İl Müdürü Parıldar, Birlik Başkanı Hüseyin Kulaber ve birlik çalışanlarıyla destekleme başvuruları yapan yetiştiricilerin durumu ile birliğin işve işlemleriyle ilgili istişare yaparak yeni yılda yapılacak çalışmalarla ilgili başarılar diledi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: