Güncel

Subaşı’nda Pazar yerinde Sıkı Önlemler

Subaşı Belediyesi korona virüs önlemleri kapsamında beldede kurulan semt pazarında geniş çaplı önlemler aldı.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi oranda salgın yaratan korona virüse karşı Subaşı’nda kurulan semt pazarında da geniş önlemler alındı. Kalıcı Konutlar Bölgesi’nde kurulan pazar için Subaşı Belediyesi, tüm alanı fileyle kapatarak giriş ve çıkış yerlerini ayırdı. Tek giriş ve tek çıkış olarak organize edilen pazar yerinde ayrıca ekipler tarafından dezenfeksiyon çalışması yapıldı. Zabıta ekipleri tarafından da tezgah ve vatandaşlar arasındaki mesafelerin korunması konusunda uyarıcı çalışmalar gerçekleştirildi.

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve İlçe Jandarma Komutanı Burak Kılıç ile birlikte kurulan pazarda incelemelerde bulundu. Kaymakam Özyiğit ve Başkan Canbay, esnaflar ile vatandaşların korona virüs tedbirleri konusunda alınan kurallara uyumunu inceledi.

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, salgının yayılmasını önlemek amacıyla belediye olarak ciddi çalışmalar yaptıklarını ifade ederek “Halkımızın alışveriş ihtiyacını sağlıklı bir şekilde görmesi için gereken tedbirleri aldık. Vatandaşlarımızın da kurallara riayet etmesi bizi sevindirdi”diye konuştu.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: