Güncel

Subaşına Pazaryeri Müjdesi

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, beldeye kazandırılacak kapalı pazaryeri için inşaat çalışmalarına başladıklarını müjdeledi. Canbay, beldenin önemli bir eksikliğini giderecek çalışmayı kısa süre içinde bitireceklerini söyledi.

Subaşı Belediyesi tarafından yaptırılacak kapalı pazaryerinin inşaat çalışmalarına start verildi. Yaklaşık 2 dönümlük arazi üzerine yapılacak kapalı pazaryerinin projesine başladıklarını bildiren Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, içinde zabıta binası, çay ocağı gibi kapalı mekanların da olacağı kapalı pazaryeri inşaatını yaz dönemine yetiştirmeye çalışacaklarını kaydetti.

Başkan Canbay, seçim döneminde halka çeşitli sözler verdiklerini ve bu sözleri yerine getirmek için de var gücüyle çalışmaya başladıklarını ifade ederek “Beldemizin önemli eksiklerinden bir tanesi de kapalı pazaryeriydi. Esnafımız ve vatandaşımız yazın sıcaktan, kışın ise yağıştan mağdur oluyordu.Kalıcı bir pazaryeri için proje çalışmalarımıza ivedilikle başladık ve geçtiğimiz günlerde ihalemizi gerçekleştirdik. Beldemize modern ve güzel bir pazaryeri kazandıracağız” diye konuştu.

Başkan Canbay, her hafta yaptığı gibi beldede kurulan pazaryerini ziyaret etti. Vatandaşlar ve esnaflarla sohbet ederek haftalık alışverişini gerçekleştiren Başkan Canbay, kapalı pazaryeri müjdesini de vatandaşlara verdi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: