Güncel

Sistem Yenileniyor

Yalova Belediyesinden bankalar aracılığı ile yapılan otomatik ödemelerin askıya alınmasıyla ilgili olarak açıklama geldi. Belediye sisteminde yapılan yenileme çalışması nedeniyle bankalar ile daha önce yapılmış olan anlaşmaların askıya alındığı açıklandı.

Yalova Belediyesinden yapılan açıklama şöyle; “Yalova Belediyesi olarak birçok kamu ve özel bankanın yanı sıra Faturamatikler ile PTT şubelerinden tahsilat gerçekleştirilmekteydi. Sistemimizde yapılan yenileme çalışmaları nedeniyle Halkbank, Ziraat Bankası,Faturamatikler, Online Ödeme Sayfamız ve Veznelerimiz haricindeki ödeme noktalarıyla olan anlaşmalar kademeli olarak askıya alınmaktadır.

Buna göre Vakıfbank, Kuveyt Türk Katılım, İş bankası, TEB, Deniz bank, Türkiye Finans Katılım bankalarından otomatik ödeme talimatı ile tahsilat yapılmamaktadır. QNB Finansbank,Yapı kredi Bankası, Akbank ve Garanti Bankasıyla anlaşma Haziran ayında, Albaraka Türk Bankası ile Temmuz ayında ve PTT ile ise Ağustos ayında anlaşmalarımız sona erecektir. Bu bankalar aracılığıyla ödeme yapan vatandaşlarımızın mağdur olmaması için faturalarını kontrol etmelerini önemle rica ederiz.”

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: