Güncel

Silpagar M.Akif Ersoy Mahallesi Sakinleriyle İftar Yaptı

Çiftlikköy’de mahalle iftarları hız kesmeden devam ediyor. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, mahalle iftarları kapsamında M. Akif Ersoy Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. 

Çiftlikköy Belediye Meclis Üyelerinin de katıldığı iftarda vatandaşlarla birlikte orucunu açan Başkan Silpagar, iftar sonrasında da mahalle sakinlerinin teşekkür ve tebriklerini kabul etti, talep ve önerilerini dinledi. Mahalle sakinlerinin gösterdiği teveccühten dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Başkan Silpagar, çocuklar başta olmak üzere fotoğraf çektirme isteklerini de kırmadı. 

On bir ayın sultanı, rahmet ve bereket ayı Ramazan’da her mahallede Çiftlikköy halkı ile birlikte oruç açmakta olduklarını söyleyen Başkan Silpagar, “Mahalle iftarlarımızı Çiftlikköy’ümüzün M. Akif Ersoy Mahallesi ile sürdürdük. Onbir ayın sultanı Ramazan’da mahalle sakinlerimizle yan yana, gönül gönüle bereket sofralarında iftar açmanın huzurunu yaşıyoruz” dedi. Çiftlikköy’de mahalle iftarları, Sultaniye Mahallesi ve 500 Evler Mahallesi iftarları ile sona erecek.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: