Güncel

SEYRANTEPE, ADNAN MENDERES VE MUSTAFAKEMALPAŞA MUHTAR EVLERİ HİZMETE AÇILDI

Yalova Belediyesi, vatandaş ile köprü kurma görevini üstlenen muhtarların hizmet kalitelerini arttırmaya devam ediyor. Vatandaşa en iyi hizmeti sunmaları için 14ncü mahallemiz olan ve 2019 seçimlerinde ilk kez muhtarlık seçimi yapılan Seyrantepe Mahallesi ile muhtar evinde sıkıntılar olan Mustafakemalpaşa Mahallesi ve Adnan Menderes Mahallesi Muhtar evleri yeni yapılan yerlerinde halka hizmet vermeye başladı.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Seyrantepe Mahalle Muhtarı Tayfur Çetin,Mustafakemalpaşa Mahalle Muhtarı Reşat Köseoğlu ve Adnan Menderes Mahalle Muhtarı Kemal Kaya’yı yeni yerlerinde ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

“Halkımıza En İyi Hizmeti Vermek Adına Muhtarlarımızın Hizmet Kalitesini Arttırıyoruz”

“Vatandaşlarımız ile köprü vazifesi üstlenen muhtarlarımız bizlerin baş tacıdır” diyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “2014 yılında göreve geldiğimiz günden bu yana muhtarlarımızla bire bir temas halinde olduk. Onların şartlarını her zaman iyileştirmek için önemli çalışmalar yaptık. Muhtarlık binası olmayan mahalle kalmayacak diyerek her mahallemize bir muhtarlık binası kazandırdık. 2019 yerel seçimlerinin tamamlanmasının ardından ilk muhtarını seçen Seyrantepe Mahallesine muhtar evini tamamladık. Ardından sıkıntıları bulunan Mustafakemalpaşa Mahallesi ve Adnan Menderes Mahallesi muhtar evini yeni yerinde inşa ettik. Muhtarlarımız Reşat Köseoğlu, Tayfur Çetin, Kemal Kaya ve bölgede yaşayan tüm hemşehrilerimize muhtarlık binalarının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: