Güncel

Rehabilitasyon Merkezi Sahiplendirmeye Devam Ediyor

Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi sokak hayvanlarını sahiplendirmeye devam ediyor.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatları doğrultusunda modern bir görünüme kavuşan ve bölgede sayılı rehabilitasyon merkezlerinden biri olarak öne çıkan Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine ziyarete gelen vatandaşlar burada bulunan can dostlarımızı sahipleniyor.

Şeffaf bir yönetim anlayışıyla çalışmalarına devam eden merkez hafta içi 10:00-12:00 ve 14:00-16:00 saatleri arasında vatandaşlara kapılarını açıyor. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve can dostlarımızı yakından gören vatandaşların birçoğu ise duyarlı davranışları ile can dostlarımızı sahiplenerek merkezden ayrılıyor. Ayrıca birçok okuldan yüzlerce öğrencinin ziyaret ettiği merkezde minik öğrencilerimiz, can dostlarımızı daha yakından tanıma fırsatı buluyor. Sahipsiz Sokak Hayvanları ile ilgili olarak kısırlaştırma, aşılama ve acil durumlarda tedavi hizmetleri için 444 8 777 ya da 153 numaralı hattı arayarak destek alma imkanından da yararlanabiliyorsunuz.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: