Güncel

Poyraz Caddesi Trafiğe Açıldı

Çınarcık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün tamamen kendi imkanlarıyla ve ekiplerin 2 haftalık bir sürede gece gündüz çalışmalarının ardından Poyraz Caddesi bugünden itibaren trafiğe açıldı. 

Ramazan Bayramı öncesi kendi personeliyle geceli gündüzlü çalışarak  Poyraz Caddesini trafiğe açtı. Böylelikle bayram yoğunluğunda ve yaz sezonu başlangıcında Poyraz Caddesinde trafik akışını sağlamış oldu.

Kayan yolun stabilize malzeme ile güçlendirilmesi yapıldıktan sonra bayram yoğunluğunda bölge de yer alan sakinlerin tozdan maruz kalmaması için asfalt olan bölgelerin toz ve kirden temizliği belediye ekipleri tarafından yapıldı.

İlk günden itibaren  Poyraz Caddesindeki çalışmaları yakından takip eden Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer çalışmaların son gününde cadde trafiğe açılana kadar ekibinin başında yer aldı.

Başkan Numan Soyer Poyraz Caddesi hakkında “Geçtiğimiz aylarda bu bölgede bir heyelan yaşadık. Yaşanan bu doğal afet sonrasında Poyraz Caddesi trafiğe kapanmıştı. Biz de Ramazan Bayramı ve Yaz Sezonu öncesi bu caddeyi trafiğe açmak için ekiplerimizle gece gündüz çalıştık. Yapılan bu çalışmalar tamamen belediyemizin kendi imkanlarıyla gerçekleşti. Çalışma ekibimle bu yolu bayramdan önce açacağımıza inandık ve o özveri ile çalışmalarımızı yürüttük. Gelinen son aşamada ekibimle birlikte ; 1 Haziran 2019 tarihinde Poyraz Caddesini trafiğe açmanın mutluluğu içindeyiz. İlk önce gece gündüz demeden bu noktada çalışan ekibime ve Poyraz Caddesinin trafiğe açılmasında emeği geçen herkese  teşekkür ederim” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: