Güncel

Parkomat Sistemi Yasal mı ?

PARK 77 Şirket Koordinatörü Adnan Kibarkaya Yalova da Parkomat konusunda bilgi verdi.

Adnan Kibarkaya ”Yalova İl Merkezinde 11 Bölüm cadde ve sokaklarda 2886 devlet ihale kanunu 36.maddesine istinaden Akdemir İmşaat tic.san. Ltd. Şirketimize 20.06.2018 tarihinde Yalova Belediyesi tarafından ihale edilen 421 araçlık otopark işini gelir idaresi başkanlığına bağlı Parkomat resmi yazarkasapos cihazlarıyla online olarak yapmaktayız

Kamuya açık olarak hem Yalova halkına hemde turistik olan bölgemize gelen misafir araçlarının ortak adil parklanma sürelerine hizmet etmekteyiz. Hem devletimize ve belediyemize ödeme yaparak hem de istihdam sağlamak sureti ile katma değer yapan firmamız yasal olarak faaliyet göstermektedir.

Firmamıza büyük bir teveccüh ile ödeme yapan tüm araç sahiplerine teşekkürü bir borç biliriz çeşitli nedenler ile ödeme yapamayan borçlu araç sahiplerine uyarı belgeleri ile ve parkomat görevli çalışanlarımızla anlık ve günlük olarak tebliğ etmekteyiz. Borçlu araç sahiplerinden uyarı ve tebliğ ile ödeme yapanların dışında kalan ve her türlü bildirime rağmen ödemeyen ve peronlarımızı kullanan araç sahipleri hakkında avukatlarımız aracılığıyla ödemeye davet yasal icra takibi ve mahkeme kanalı ile haklarımızı takip etmekteyiz.

Geçmişe dönük araç park borcu olanların taksitlendirme ve peşin ödemelerde indirim nedeni ile bir hayli geti dönüşüm başlamıştır. Tüm Yalovalı ve misafir araç sahiplerimize duyurulur. ” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: