Güncel Sağlık

ÖZEL ATAKENT HASTANESİNDE ETKİLİ İLETİŞİM SEMİNERİ

Özel Atakent Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Gülhan TANER , Özel Atakent Hastanesi yönetici ve çalışanlarına yönelik “Etkili İletişim ve Beden Dili” eğitimi düzenlendi.

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Gülhan Taner tarafından verilen seminerde, kişiler arası çatışmaların önlenmesine olanak sağlayacak iletişim teknikleri ve detayları anlatıldı. Gülümseme,dinleme, konuşma ve beden dili başlıklarından oluşan seminerde, bireylerin iş ve özel hayatlarında başarılı olabilmeleri için; karşılarındaki insanları ötekileştirmeden, ön yargılardan uzak, empati kurabilen ve yüzünde gülümseme olan bir davranış kalıbını benimsemelerinin önemi vurgulandı.

Etkili iletişim seminerine çalışan personelin yanı sıra Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin AKKURT, Atakent Hastanesi Genel Müdürü İlyas ŞAHİN,Başhekim Yardımcısı Özcan Özmen ,Atakent Cerrahi Tıp Merkezi Genel Müdürü Hakan SEZEN’ de katılım sağladı.Özel Atakent Hastanesi, yönetimiyle , idarecileri ve personelleriyle hasta memnuniyeti yüksek ve güler yüzlü bir sağlık kuruluşu olabilmek adına eğitimlerine devam ediyor.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: