Güncel

OTOG-ART Pazartesi Günü Yalovalılar İçin Sergilenecek

Yalova Belediyesi öncülüğünde “Ne yer ne de zaman; sanat her zaman, her yerde” fikri ile yola çıkan 7 ressamın birbirinden güzel eserleri 16 Eylül Pazartesi günü saat 14.00’da görücüye çıkıyor. Şehirler arası Otobüs Terminali’nde sanata ve sanatçıya ayrılan ‘Otog-Art’köşesiyle sanatsal bir bakış açısı oluşması hedefleniyor.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın girişimleri sonucunda farklı bir görünüm kazanan Şehirler arası Otobüs Terminali Yalova’nın yeteneklerini tek çatıda toplayacak. Ressam Ayşegül Arat, Burcu Kocakurt, Onur Fatih Günday, Özlem Kara, Saadet Akdağ, Seda Bayar ve Yılmaz Güneş’in hisleri üzerinden kağıda dökülen birbirinden güzel karakalem, yağlıboya gibi eserler pazartesi günü Yalovalılar ile buluşacak.

“Otogar Sadece Geçip Gidilen Bir Yer Olmayacak”

“Yalova sadece geçip gidilen bir yer olmayacak” diyen Başkan Vefa Salman; “Kentimizde ençok kullanılan alanlardan biri olan otobüs terminalimize gün geçtikçe daha da farklı bir ivme kazandırıyoruz. Göreve gelir gelmez terminalimizi A’dan Z’ye yeniledik. “Ne yer ne de zaman;sanat her zaman, her yerde” diyerek otobüs terminalimizde farkındalık oluşturmak istedik. 7 ressamımızın hazırladığı birbirinden güzel eserler pazartesi günü saat 14.00’da sizlerin beğenisine sunulacak. Yalovalılardan istediğim açılışımızda yanımızda olmanız. Unutmayın;siz yoksanız, bir eksiğiz. Davetlimizsiniz” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: