Güncel

Ortaöğretim Genel Müdürü Yusuf Büyük Okul Ziyaretlerinde Bulundu

2019-2020 Eğitim – Öğretim yılı çalışmalarını yerinde incelemek üzere ilimize ziyarete gelen Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Yusuf Büyük, Yalova’ da okul ziyaretlerinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun ve milli eğitim yöneticilerinin eşlik ettiği ziyarette Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Yusuf Büyük; Yalova Termal Fen Lisesi ve Necmettin Erbakan Sosyal Bilimler Lisesini ve Yalova Valiliği’ni ziyaret etti.

2023 Eğitim vizyonu ve ortaöğretim kurumları yönetmeliği hakkında paylaşımlarda bulunmak üzere okul ziyaretlerinde çiçeklerle karşılanan Genel Müdür Yusuf Büyük, öğretmenlerle eğitim üzerine sohbetler yaptı. Öğretmenliğin tercih edilen bir meslek haline geldiğini söyleyen Büyük,çocuklarımıza nasıl daha faydalı olabileceğimizin konuşulduğu, birbirimizin ötekileştirilmediği tek yer öğretmenler odası olmalıdır.” dedi.

Bakanlığa sorun iletmeyen nadir illerden olan Yalova’da görev yapmaktan dolayı öğretmenlerin şanslı olduklarını söyleyen Genel Müdür Yusuf Büyük, eğitimde kaliteyi yakalamış bir ilde görev yapıyorsunuz, eğitimin her alanıyla ilgilenen başarılı bir İl Müdürünüz ve ekibi var. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: