Güncel

Örnek Bir Rehabilitasyon Merkezi

Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde bulunan can dostlarımız duyarlı vatandaşlar tarafından sahiplenilmeye devam ediyor.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatları doğrultusunda modern bir görünüme kavuşan ve bölgede sayılı rehabilitasyon merkezlerinden biri olarak öne çıkan Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi şeffaf bir yönetim anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Hafta içi 10:00-12:00 ve 14:00-16:00 saatleri arasında vatandaşlara kapıları açık olan merkezi gezen ve açık kapı uygulamasından yararlanarak bilgiler alan vatandaşların bir çoğu ise burada tedavileri devam eden can dostlarımızı da sahiplenmeyi ihmal etmiyor. Ayrıca birçok okuldan yüzlerce öğrencinin ziyaret ettiği merkezde minik öğrencilerimiz, can dostlarımızı daha yakından tanıma fırsatı buluyor. Ayrıca Sahipsiz Sokak Hayvanları ile ilgili olarak kısırlaştırma, aşılama ve acil durumlarda tedavi hizmetleri için 444 8 777 ya da 153 numaralı hattı arayarak destek alma imkanından da yararlanabiliyorsunuz.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: