Güncel

ORAL’DA SEMT PAZARI TEŞEKKÜRÜ

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 16 Nisan 2020 Perşembe günü ilçede kurulan semt pazarında alınan önlemler nedeniyle ilgili kurumlara ve vatandaşlara teşekkür etti.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 16 Nisan 2020 Perşembe günü ilçede kurulan semt pazarında vatandaşların güvenli alışveriş yapabilmeleri için alınan önlemlerden dolayı; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit’e, Yalova İl Emniyet Müdürlüğü’ne, Altınova İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne, Altınova Belediyesi personeline, semt pazarlarında sosyal mesafe ve diğer kurallara uyan pazar esnafı ile vatandaşlara teşekkür etti.

“MESAFE, TEMAS, İZOLASYON”

Alınan tüm tedbirlerin vatandaşların sağlığının korunmasına yönelik olduğunu ifade eden Başkan Oral, “Sosyal mesafe, temas, izolasyon, hijyen ve belirlenen kurallara uymak çok önemlidir. Bunlara uyarsak salgının bize ve bizim üzerimizden başka insanlara bulaşmasını önleriz. Bizler kurumlar olarak,üzerimize düşen çalışmaları yerine getirirken; hemşerilerimizin de aynı duyarlılığı göstererek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Hükümetimizin,Bakanlıklarımızın ve Bilim Kurulu’nun uyarılarına uymalarını rica ediyorum. Genel olarak belirlenen kurallara ilçemizde uyulduğunu görüyoruz. Bu nedenle ilgili yetkililerimize, esnafımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Aziz milletimizin desteği, büyük devletimizin gücüyle bu tehdidi de birlikte yeneceğiz”diye konuştu.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: