Güncel

Milli Piyango Rehabilitasyon ve Bakım Merkezine Atandı

Çiftlikköy de Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ,Yalova Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Milli Piyango Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’ne bağlı olarak Umut Evi’nde kalan gençler ve bakım personelleri Umut Evi Öğretmeni Aynur Aslan ile beraber Milli Piyango Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğüne atanan Adem Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Adem ÇİÇEK,” ilk başta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Faruk Uysal ”gibi Başarılı bir İl Müdürü Koordinesinde çalışmak güzel bir avantaj ,Türkiye de örnek kuruşların başında olan bir kurumda çalışmak benim için çok özel bir duygu ,bu yüzden zorluklar karşısında bireysel olarak değil takımsal olarak başarı kazanma şansımız çok daha yüksek .Tüm ekibin birbirleri ile düzgün ve koordineli bir şekilde çalışabilmesi için elimizden gelenin iyisini yapacağız..

Umut EVİ Gençlerinin gerçekleştirdiği ziyaretti beni çok mutlu etti. “Umut Evi” Açılımı ; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sürekli bakım hizmetlerinin sunulduğu bakım ve rehabilitasyon merkezlerinde kalmakta olan engelli bireylerin küçük gruplar halinde bir apartman dairesinde veya müstakil bir evde diğer komşuları ile birlikte yaşamalarını sürdürmesinin daha yararlı olacak.

Durumları uygun olanların, kuruluşların ek ünitesi konumunda olan “Umut Evi” olarak isimlendirilen evlerde, toplum yaşamına aktif katılımlarının sağlanarak, bakımlarının gerçekleştirilmesi hedeflendi.” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: