Güncel Spor

Milli Bisikletçilerden Ziyaret

Yalova Belediyespor’un Milli Bisikletçileri Bahadır Düner ile Zafer Yalın Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ve Başkan Yardımcısı Halit Güleç’i ziyaret etti.

Ülkemizde 20-30 Haziran tarihleri arasında Konya’da yapılan Türkiye Bisiklet Şampiyonasında Master Erkekler kategorisinde şampiyonluğa ulaşan, Dünya Şampiyonası elemelerinde Yunanistan’ın Kos Adasında 140 kilometrelik etapta 2.lik ve 6.lıkla başarı elde eden Yalova Belediyespor’un Milli Sporcuları Düner ve Yalın Gran Fonda Dünya Şampiyonası öncesi Yalova’yı en iyi şekilde temsil edeceklerinin sözünü verdiler.

1 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilecek şampiyonasında sporculara başarılar dileyen Başkan Salman;“ Bahadır Düner ve Zafer Yalın kentimizi gerek yurt içinde gerek ise yurt dışında başarılı bir şekilde temsil etmekteler. Polonya’da yapılacak olan dünya şampiyonasına yapmış oldukları derecelerle katılmaya hak kazandılar. 160 kilometrelik zorlu parkurda mücadele edecek olan Milli Sporcularımıza kentimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyor ve başarılı bir şekilde döneceklerine inanıyorum” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: