Güncel

Mihenk Sokakta Son Gün Pazartesi

Mihenk Sokakta imara aykırı olan işletmeler tarafından yapılan açık ve kapalı çıkmalar 19 Ağustos Pazartesi gününe kadar sökülecek.

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Hamit Kutlu, Mihenk Sokakta incelemelerde bulunarak burada bulunan işletme sahipleri ile bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Kutlu, yapılan karşılıklı görüşmeler sonrasında duyarlı davranan tüm işletme sahiplerine teşekkür etti.

Kanuna uygun olmadığı için yıkımları gerçekleştirileceğini belirten Başkan Yardımcısı Kutlu;“Yapılan incelemeler sonrasında kaçak olan yapılara müdahale ediyoruz. İlk olarak Gazipaşa Caddesindeki işletme sahipleriyle ikili diyaloglar halinde görüşmelerimizi yaptıktan sonra kapalı ve açık çıkmaların söküm işlemlerini gerçekleştirdik. Aynı Gazipaşa Caddesinde olduğu gibi Mihenk Sokakta bulunan yasal olmayan açık ve kapalı çıkmaların söküm işlemleri de gerçekleşecek. Esnafımıza yapmış olduğumuz tebligatın yanı sıra karşılıklı görüşmelerimiz ileesnaf arkadaşlarımızda konuya anlayışla yaklaştılar ve 19 Ağustos Pazartesi gününe kadar söküm işlemlerini bitireceklerini söylediler. Bizde kendilerine söküm işlemlerinde ihtiyaç duyulduğu zaman yardımcı olacağımızı ilettik. Her iki bölgede bulunan ve bizlere yardımcı olan tüm esnaflarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: