Güncel

Mihenk Sokakta Açık ve Kapalı Çıkmalar Söküldü

Mihenk Sokakta imara aykırı olarak işletmeler tarafından yapılan açık ve kapalı çıkmalar Yalova Belediyesi tarafından işletmelere verilen sürenin dolmasıyla birlikte sökülmeye başlandı.

19 Ağustos Pazartesi gününe kadar sökülmesi için esnaflara verilen sürenin dolmasıyla birlikte işletmeler söküm işlemlerine başladı. Esnafın yapmış olduğu söküm çalışmalarına Yalova Belediyesi ekipleri de gereken desteği vererek yardımcı oluyor. Sökümlerin kısa sürede biteceğini belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Mihenk Sokak esnafının duyarlı ve anlayışlı olmasından dolayı teşekkür etti.

Söküm işlemlerinin en kısa sürede tamamlanacağını belirten Başkan Salman; “Yapmış olduğumuz incelemeler neticesinde Mihenk Sokak’ta kaçak olan kapalı ve açık çıkmalara müdahale öncesi esnafımıza gerekli tebligatı yapmıştık. Yapmış olduğumuz tebligat neticesinde belli bir süre tanıdık. Esnafımız bu konuda duyarlı bir şekilde konuya yaklaşım gösterdi. Söküm işlemleri sırasında belediye ekiplerimizde hazır bulundu. İhtiyaç duyulduğu zaman bizlerde gereken desteği yaparak esnafımıza yardımcı olduk” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: