Güncel

KOORDİNASYON VE İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI, İL ÖZEL İDARESİNDE GERÇEKLEŞTİ

Koordinasyon ve İşbirliği Toplantısı, “Kaynak Verimliliği” gündemi ile İl Özel İdaresinde gerçekleşti.Açılış konuşmasını Bilim ve Sanayi İl Müdürü Aydın BAKOĞLU’nun yaptığı toplantı, Yalova Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bayram Kılıç’ın Kaynak Verimliliği sunumu ile başladı.

Program; Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı, Program Danışmanı Şenol Ataman’ın sunumu,  Kaynak Verimliliği Destek Programlarının değerlendirilmesi, KOSGEB destekleri ilgili sunumu yapılacak. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Proje Uygulama Birimi Başkanı Aziz Onur Aladağ,Kaynak verimliliği, YEKGÜÇ programları ile Ajansın bu yılki destek programları hakkında bilgi verilmesi ile devam etti.

Toplantıda;  Yalova Belediyesi, Yalova Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı, Yalova KOSGEB Müdürlüğü, Yalova Üniversitesi (Enerji Sistemleri Mühendisliği), Doğu Marmara Kalkınma Ajansı(MARKA) Genel Sekreterliği, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Yalova Temsilciliği, Yalova Sanayi ve Ticaret Odası, Yalova İl Özel İdaresi, İMES Makine İhtisas OSB, Gemi İhtisas OSB, Avrasya Giyim İhtisas OSB, Kompozit ve Kimya İhtisas OSB(YALKİM),Kalıp İmalatı İhtisas OSB, Taşıt Araçları Yan Sanayi İhtisas OSB, Çiçekçilik İhtisas OSB, Yalova Altınova Tersane Girişimcileri San. Ve Tic. A.Ş. , Yalova Ar-Ge Merkezleri ve Yalova Tasarım Merkezleri yetkilileri yer aldı.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: