Güncel

KOOPERATİF VE BİRLİKLERİN SORUNLARI DEĞERLENDİRİLDİ

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Yalova genelindeki köy ve beldelerde faaliyet gösteren Tarımsal Kooperatif ve Birliklerin sorunlarının masaya yatırıldığı değerlendirme toplantısı yapıldı.

İl Müdürlüğünde düzenlenen değerlendirme toplantısına İl Müdürü Suat Parıldar, İl Müdür Yardımcısı İrfan Sakinci, Şube Müdürleri ile Tarımsal Kooperatif ve Birliklerin Başkanları katıldı.

Suat Parıldar’ın hoş geldiniz konuşmasının ardından Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Necdet Tuncer ülke genelindeki Tarımsal Kooperatif ve Birliklerin durumu ile Yalova’daki Kooperatif ve Birliklerin sayısı, faaliyet alanları gibi konularda sunum eşliğinde bilgiler verdi. Bilgilendirmenin ardından söz alan Kooperatif ve Birlik Başkanları kendi Kooperatifleriyle ilgili yaşadıkları sorunları dile getirdiler.

İl Müdürü Suat Parıldar’da dile getirilen sorunlarla ilgili kendi üzerlerine düşen ne varsa hemen çalışmalara başlayacaklarını ve diğer sorunların çözümü konusunda da ilgili kurum ve kuruluşlarla görüşerek sorunları ileteceğini ifade etti.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: