Kültür-Sanat

Kitap Fuarı Yoğun İlgi Görüyor

Yalova Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Yalova Kitap Günleri” kentte yaşayan vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda 1 ay boyunca birçok yazar ve yayınevini konuk edecek olan fuar, kitapseverlerin buluşma noktası oluyor.

Yazarlara da büyük ilginin olduğu fuarda, Ayla Koca ve Yeşim Akıncı da kitapseverlerle buluştu. Yazarlara Yalova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sinan Çolak eşlik etti.Vatandaşlar hem yazarlarla sohbet etti hem de kitaplarını imzalama fırsatına sahip oldular.

Bu Yıl Kitap Fuarına İlgi Daha Da Arttı

Geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediğimiz fuar yoğun ilgi gördü diyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Kentimizde geçen yıl olduğu gibi bu yıl da kitap fuarına ilgi daha da arttı. Yalova ve çevre illerden gelen birçok vatandaş fuarda yayınevleri ve yazarlarla bir araya geldi.Yazarlarımız Yalova’da kitapseverlerle buluşmaya devam ediyor. 4 Ağustos saat 16.00’daMurat Tavlı ile Oğuz Saygın, 10 Ağustos saat 16.00’da İnci Aral, 17 Ağustos saat 16.00’da Tuncel Altunköprü, 17 ve 18 Ağustos 16.00’da Sümeyye Akarçay Meydandaki kurduğumuz stantlarda yerlerini alacaklar. 36 yayınevi, 12 yazar, 50 bin kitap ve imza günlerine ev sahipliği yaptığımız “Yalova Kitap Günleri” 24 Ağustos’ta son bulacak” şeklinde konuştu.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: