Katkıda Bulun

Efra YİĞİT

YalovaPress içerisinde herhangi bir reklam barındırmadan gönüllülük esası ile yayınına devam eden Yalova’ya özgü bir yayın platformudur. Gönüllülük esaslı olması sebebi ile herhangi bir ek getiri sağlamaması ve belirli masraflarının olması da yine YalovaPress’in yayınını etkilemektedir. Anlık haber akışı ve benzer konularda daha hızlı ve daha teknolojik araçlar ile sizlere haber ve makaleleri ulaştırabilmek için desteğiniz gerekmekte olup söz konusu desteği uluslararası destekçi platformu Patreon üzerinden yapabilirsiniz.

Gönüllü Destekçi

Gönüllü destekçi seçeneği küçük de olsa çorbada tuzum bulunsun diyen destekçilerimiz için olan seçenektir ve 3$ miktarındadır. Aylık tekrar sizin seçiminize bağlı olarak devam eder veya bir seferlik bir bağış gönderebilirsiniz.

Kıdemli Destekçi

Kıdemli destekçi Yalova Press’in yayınlarını destekleyerek bize daha fazla katkıda bulunmak isteyen destekçilerimiz bu seçenek ile katkı sağlayabilirler, bağış miktarı 9$ seviyesindedir.. Buna ek olarak YalovaPress destekçi sayfasında destekçilerimizin isimleri yayınlanacaktır.

Büyük Patron

YalovaPress’in seçkin destekçileridir. Bu destekçilerimizin varsa firma veya şirketlerine ait bir logosu (varsa Web Site Bağlantısı) YalovaPress içerisinde Sponsor ve Destekçi kısmında ( bağış yapılan ay süresince) yayınlanır. Herhangi bir konu ve görüş için kendileri iletişimde öncelikli sıradadır.

Patreon sayfamıza ulaşmak ve bağış yapmak için Buraya Tıklayın