Güncel

KABRİSTANLARIN GENEL TEMİZLİĞİ BAYRAM ÖNCESİ YAPILDI

Yalova Belediyesi ekipleri Ramazan Bayramı öncesi Merkez Şehir Mezarlığı ve Paşakent Mezarlığı’nda genel temizlik ile bakım çalışmaları gerçekleştirdi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kabristanlarda biriken otların temizleyerek yolların yıkadı.Ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan Covid-19 virüsü nedeniyle Veteriner İşleri Müdürlüğü İlaçlama Ekipleri yıkama ve genel bakım çalışmalarının ardından mezarlıkların ilaçlamalarını yaptı.

Kentimize En İyi Hizmeti Vermek Adına Çalışıyoruz

“Bayram öncesi ekiplerimiz kentimiz genelinde temizlik, bakım ve dezenfeksiyon çalışmalarını hızlandırdı” diyen Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Ramazan ayının son günlerini hep birlikte yaşıyoruz. Ramazan ayının sona ermesi ve bayramın gelmesiyle birlikte ekiplerimiz kentimizin dört bir yanından çalışmalarını yürütüyor. Yalovalı vatandaşlarımıza eniyi hizmeti vermek adına periyodik olarak temizlenen mezarlıklarımızın bayram öncesi genel bakımı yapıldı. Koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bu günlerde yapılan temizlik ve otların temizlenmesinin ardından Veteriner İşleri Müdürlüğü İlaçlama Ekiplerimiz kabristan ziyaretini erken gerçekleştirecek vatandaşlarımız için ilaçlama çalışması yaptı. Ben şimdiden Yalova’da yaşayan tüm hemşehrilerimizin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: