Güncel

İnsani Yardım Vakfı’ndan İl Milli Eğitim Müdür’ü Ali Tosun’a Teşekkür Plaketi

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Yalova Temsilcisi Dr. Sabri Kan İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tosun’u ziyaret ederek verdikleri desteklerden dolayı Teşekkür Belgesi takdim etti.

Ziyarette kısa bir konuşma yapan İHH İl Temsilcisi Dr. Sabri Kan, merhametin ve erdemli davranışların unutulduğu bir dünyada paylaşmayı seçen, mazlumlara yardım elini uzatan, iyilik ve dayanışma kervanına katkılar sunduğu için Müdür Ali Tosun’a teşekkür belgesi verdiklerini söyledi.

İHH’ dan böyle bir teşekkür belgesi almaktan onur duyduğunu belirten Müdür Ali Tosun ise,”İnsani Yardım Vakfı’nın samimiyetini tüm dünyaya kanıtlamış bir kurum. Eğitim camiamız ve şahsım olarak her zaman bu iyilik kervanına katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Her zaman destek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Teşekkür Belgesinde, “Adaletin, merhametin ve erdemli davranışların unutulduğu bir dünyada siz paylaşmayı seçtiniz; mazlumlara uzanan yardım eli oldunuz. İyilik ve dayanışma kervanına katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz” ifadeleri yer alıyor.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: