Güncel Spor

İL TEMSİLCİSİ ELİAÇIK’DAN BAŞKAN SALMAN’A TEŞEKKÜR

Yalova Belediyesi tarafından okullara yapılan bocce sahası sebebiyle Yalova Bocce BowlingDart İl Temsilcisi Didem Eliaçık, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ve başkan yardımcılarını ziyaret edip kendilerine teşekkür etti.

Yalova’da okulların isteği doğrultusunda ve okul bahçesinde alanı olan okullara, Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bocce sahası yapıldı. Yalova Bocce Bowling Dart İl Temsilciliği işbirliği ile gerçekleştirilen projenin tamamlandığını belirten İl Temsilcisi Didem Eliaçık, Başkan Salman’ı ve başkan yardımcılarını makamlarında ziyaret edip teşekkür plaketi takdim etti.

Başkan Salman’a gerçekleştirdiği ziyarette konuşan İl Temsilcisi Eliaçık, “Kentimizdeki okulların isteği doğrultusunda Yalova Belediyesi tarafından bocce sahalarının yapımı tamamlandı. Bugüne kadar toplam 16 okul bocce sahasına kavuştu. Başta size olmak üzere belediye başkan yardımcılarımıza, belediye ekiplerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Yapımı tamamlanan bocce sahaları ile öğrencilerin yeni bir aktivite alanına daha kavuştuğunu belirten Başkan Salman da okullara ve öğrencilere yeni sahalarının hayırlı olmasını diledi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: