Güncel Siyaset

Her Broşürü Uzatırken “HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK ” Diyerek Uzattı

31 Martta YSK tarafından ertelenen ve 23 Haziranda yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi için Millet İttifakı adayı Başkan Ekrem İmamoğlu’na destek vermek için Beyoğlu-Şişli ve Mecidiyeköy de yapılan saha çalışmasında geçmiş dönem Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce katılım gösterdi.

Muharrem İnce katılım gösterdi. İnce yol boyunca halka broşür dağıttı ve İstanbul halkından İmamoğlu için destek istedi. Her broşürü uzatırken “HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK ” diyerek uzattı.Saha çalışması boyunca İnce’ye gençlerin ilgisi yüksekti. Her adımda durdurdukları İnce ile birlikte bol bol selfie çektirdiler.

Çalışmada Bilecik Mv. Yaşar Tüzün, İst. Mv. Ali Haydar Hakverdi, Eski Millet vekili Çetin Soysal, Durdu Özpolat da hazır bulundular. İnce İstanbul’da seçime girecek partilerin seçim standlarına uğradı Partililerin ellerini sıktı ve başarılar diledi.

CHP Beyoğlu İlçe Başkanlığını ziyaret eden İnce burada toplanan üyelere kısa bir konuşma yaptı İnce konuşmasında Yalova’da 2014 Belediye Seçimlerinde yaşadığı anlarını anlattı.”Bir oy ile ne olur demeyin çok şey olabileceğini ben yaşadım. Oylar yeniden sayılırken 1 oy AK Partiye 1 Oy bize yazılırken yaşadığım heyecanı unutamam. O yüzden işi sıkı tutmalısınız. Bu bize vermez diye insanları ayrı görmeyelim. Çok yanılırsınız. O yüzden her insan bizim için önemlidir. Hu seçim gecesi 23 Haziranda İstanbul’da olup oylarınızın takipçisi olacağım ” dedi.

Haber ve Fotoğraf : MAHMUT GÜRAL/İstanbul

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: