Güncel Spor

Güreş Turnuvası Ekiplerinden Başkan Vekili Bingöl’e Ziyaret

Yalova Belediyesinin destekleriyle Balkan Göçmenleri Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen 6.Balkan Spor Oyunları Güreş Turnuvası için Bulgaristan, Kosova,Moldova, Makedonya ve ülkemizin de yer aldığı yöneticiler, Yalova Belediye Başkan Vekili Yavuz Bingöl’ü ziyaret etti.

Başkan Vekili Bingöl ile belediye encümen salonunda bir araya gelen ekipler, 27 Temmuz Cumartesi günü saat 11’de gerçekleşecek olan turnuvaya davette bulundular.

“Spor Dostluktur, Kardeşliktir”

“Belediye Başkanımız Vefa Salman’ın şehir dışı programları nedeniyle sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duydum” diyen Bingöl; “Başkanımızın selamlarını ileterek, Yalova’mıza hoş geldiniz. Spor; dostluktur, kardeşliktir. Spor kökenli biri olarak sizlerin burada olması bizleri oldukça mutlu etti. 27 Temmuz Cumartesi saat 11.00’de 90.Yıl Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan turnuvada emeği geçenleri şimdiden kutluyorum. Sonuç ne olursa olsun kazanan dostluk olacak” dedi.

Bulgaristan, Kosova, Türkiye, Moldova, Makedonya ülkelerinden gelen yöneticiler ve BALGÖÇ Dernek Başkanı Lütfi Özgür, Başkan Vekili Bingöl’e hediyeler taktim ettiler. Bingöl,konuşmasının ardından gelen yöneticilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: