Kültür-Sanat Siyaset Yalova Yaşam

Gözler Kalbin Aynasıdır

Haluk Çevik yönetmenliğinde düzenlenen ‘Gözler Kalbin Aynasıdır’ konseri büyük ilgi gördü.

İsmet Ertaş’ın sunumuyla, Nevbahar Türk Sanat Müziği Topluluğu, birbirinden güzel şarkılar eşliğinde, yorumlarıyla konuklara güzel bir gece yaşattı. Program öncesinde kokteyl düzenlendi.

Nevbahar Türk Sanat Müziği Topluluğu, ince bir davranış sergiledi ve Merhum Belediye Başkan Yardımcısı Dinçer İlhan’ı unutmayarak sinevizyon eşliğinde, konuklarla beraber saygıyla andı. Nevbahar Türk Sanat Müziği Topluluğu, Dinçer İlhan’ın anısına eşi Nermin İlhan’a plaket takdim etti. Programa, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı temsilen Başkan Vekili Adil Ürekli, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Merhum Dinçer İlhan’ın eşi Nermin İlhan ve çocukları, Yalova Belediyesi Kültür ve Sanat İşleri Müdürü Sinan Çolak ve çok sayıda vatandaş katıldı. Belediye Başkan vekili Adil Ürekli “Böyle güzel bir bahar konserinde hüzünlü bir ana tanıklık ediyoruz. Dinçer İlhan Başkanımızla 5 yıl beraber çalışma fırsatımız oldu. Yalova halkı ve belediye personeli tarafından çok sevilen, alçak gönüllü bir bürokrattı. Kendisini buradan yad ediyoruz.

Dinçer İlhan’ın adını yaşatmak için 31 Mart öncesinde Belediye Başkanımız Sayın Vefa Salman’ın öncülüğünde Yalova Belediye Meclis Salonu’na ismini vermiştik. Dinçer İlhan yaptıklarıyla, bıraktığı eserlerle her zaman kalbimizde olacak. Allah mekanını cennet etsin” dedi. Dinçer İlhan’ın anısına eşi Nermin İlhan’a plaket verildi.

Plaketi, Başkan Vefa Salman’ın adına Başkan Vekili Adil Ürekli verdi. Programda, Ürekli’den sonra söz alan Dinçer İlhan’ın eşi Nermin İlhan, “Eşim bizi görüyorsa oldukça mutlu olmuştur. Onun adına ailem adına çok teşekkür ediyorum” diye ekledi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: