Köşe Yazıları

Gel Seninle Anlaşalım Kalemi Kırma

Son günlerde fısıltı haberleri Yalova da yayılmaya kulaktan kulağa söylenmeye başladı . Sessiz Yalova’dan artık bir uğultu yükseliyor.

Sosyal medyada yazılan çizilen kalem kıran hatta şikayetçi olanlar öyle çok ki reel olan hayatımıza bile nüksetti. Gazeteler basılanlar yazılanlar İnternet habercileri bile yetişemiyor.

Resmen bir cadı kazanı misali kavruluyor, haşlanıyor hatta kızartılıyor. Sessiz bekleme bugün patladı. Fakat hala sessiz sedasız açıklamalar yapıldı. Haberler havada uçuyor da hala havada kalan sorular bir türlü yerine oturmuyor.

Şöyle ki duyumlarımıza bakılırsa bir çok yayın organı maalesef yavaş yavaş alttan fısıltı şeklinde yayın yapıyor. Açık seçik açıklar ise elbet bunun baş rollerinde olanlarında foyalarının ortaya çıkacağını ve kendilerine arpa suyu yerine sıcak şıra içereceklerini de bal gibi biliyorlar.

Kazan kaynıyor fokurduyor hatta taşıyor. Altını az kısalım diyenler geç kaldı. Hayat ne kadar adil ne kadar hak yemez . Bir de bunun bal tutan parmağını yalar kısmının da ne kadar gerçek olduğunu biliyor artık.

Kral çıplak hatta çırılçıplak diye bağıranlar yine hem suçlu hem güçlü…

Şimdi sen ne karışırsın, ne diyorsun diyenlere biraz dip not vereyim anlasınlar. Tarih :17 Ağustos 2019 Saat : Anıta yürüyüşten az önce fiskosların ardından gizli kapılar konuşulanlar olaylar hatta bu olayların gerçekleştirilmesi açısından verilen tüyolar …

Masal diyenler hikaye bu olmaz öyle şey diyenler.. Siz hiç puzzle yaptınız; hatta tamamladınız mı ?

Hani masal bu ya ! Gel seninle anlaşalım der kalemi de kırma !

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: