Güncel

EĞİTİM CAMİAMIZA VE ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİM

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 2019-2020 eğitim-öğretim ikinci kanaat döneminin başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yarıyıl tatilinin ardından ikinci kanaat döneminde tüm öğrencilere, öğretmenlere ve velilere başarılı, sağlıklı ve huzur dolu bir eğitim-öğretim dönemi geçirmelerini temenni eden Başkan Salman, mesajına şöyle devam etti;

“Geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz 2019-2020 eğitim-öğretim yılının 2 Dönemi için ders başı yaparak okulları, öğretmenleri, arkadaşları ile buluşacaklar. Bilgiyi üreten ve paylaşan,insanlığın yararına sunabilen genç nesillerimiz, ülkemizin en büyük zenginliğidir. Bu nedenle tüm öğrencilerimiz eğitim öğretim sistemimizi çağın gereklilikleri doğrultusunda ele almalı,yeniliklere uyum sağlayabilecek uzun vadeli planlamalıdır. Ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin iyi bir yarıyıl tatili geçirdiklerini umut ediyor. Bu başarılarının ve azimlerinin ikinci dönemde de artarak devam edeceğine inanıyorum. Tüm bu duygu ve düşüncelerle öğrencilerimize, öğretmenlerimize başarılar diler, öğrencilerimizin gelecekte iyi bir yerlere gelmesi için gece gündüz demeden çalışan velilerimize kolaylıklar dilerim”

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: