Güncel

Dyned Afiş Ve Slogan Yarışması’nda Dereceye Girenlerin Ödülleri Verildi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen İnternet Üzerinden Yabancı Dil Öğretme(DynEd) projesi kapsamında düzenlenen Dyned Afiş Ve Slogan Yarışması’nda dereceyegirenlerin ödülleri verildi.

Ödül töreni Uygulama Oteli toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Dyned Afiş Ve Slogan Yarışması’nda dereceye giren öğrencilere ve çeşitli hediyeler vebaşarı belgeleri takdim edildi.

Ödül Törenine, Bakanlık Müfettişi Kamer Özdemir, İl Milli Eğitim Müdür YardımcısıHüseyin Çibir, İl DYNED sorumlusu Bahar Akıncı, kurum müdürleri, danışman öğretmenler veöğrencileri katıldı.

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi’nin daha etkili ve verimli bir şekilde kullanılmasıhususuna da dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Çibir: “DynEd İngilizce DilÖğrenme Sistemini etkili ve verimli kullanmak, bilinirlik düzeyini arttırmak ve tüm öğrencilerinyeteneklerini ortaya çıkartarak, güncel slogan ve afiş üretmelerini sağlamak amacıyla ilkokul,ortaokul ve lise düzeyindeki okullarımızda düzenlediğimiz DynEd Afiş ve Slogan Yarışmasısonuçlanmıştır. Dereceye giren öğrencilerimizi tebrik eder, yarışmaya katılım sağlayan tümöğrencilerimize ve desteklerinden dolayı eğitim yöneticilerimize, öğretmenlerimize vevelilerimize teşekkür ederiz.” dedi.

Ödül töreni hatıra fotoğrafı çekilerek sonra erdi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: