Güncel Spor

Dün Olduğu Gibi Bugünde Destek Vereceğiz

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalovaspor taraftar gruplarını encümen salonunda konuk etti. Ziyarette Başkan Yardımcısı Halit Güleç’te hazır bulundu.

Sohbet havasında geçen ziyarette Yalovaspor’un bal liginde şampiyon bir kadro kurması gerektiğini belirten taraftar grupları adına konuşan Sabri Yılmaz, “Profesyonel lige geri dönmemiz için herkesin taşın altına elini koyması gerekir. Bu iş sadece belediyenin desteği ile olacak iş değil” dedi. Yalovaspor’un bu şehrin en önemli markası olduğunu belirten Başkan Salman ise “Yalovaspor’un hak ettiği yere gelmesi için dün olduğu gibi bugünde destek vereceğiz” dedi.

“Herkes Taşın Altına Elini Sokmalıdır”

Bir önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde Yalovaspor için ellerini taşın altına sokacaklarını belirten Başkan Salman; “ Yalovaspor bu şehrin en önemli markalarından biridir. Belki de kenetlenmemizi sağlayan ve omuz omuza vererek destek olduğumuz tek markadır. Şuan da Yalovaspor hak ettiği yerde değil. Kenetlenerek destek vererek üst liglere Yalovaspor’u taşıyabiliriz. Biz geçmişte olduğu gibi yine taşın altına elimizi sokacağız ve desteğimiz vereceğiz. Ama Sabri kardeşimin de dediği gibi bu sadece belediye ile olacak iş değil. Herkes ekonomisi doğrultusunda destek vermelidir” dedi.

“Mücadelenizi Sürdürüyorsunuz”

“Sizlerin bu kenetlenmesi bizlerin destek verme isteğini artırıyor” diyen Başkan Yardımcısı Güleç; “ Sürekli bir aradasınız ve Yalovaspor için karşılık beklemeden çalışmalarınızı ve mücadelenizi sürdürüyorsunuz. Sizlerdeki bu kenetlenme ve birliktelik bizleri daha da çok motive ediyor. Biz geçen dönem Yalovaspor başta olmak üzere bir çok spor kulübüne elimizden gelen desteği verdik. Bu dönemde de gereken neyse yapacağız. Ama Başkanımızın ve Sabri kardeşimizin dediği gibi bu sadece Yalova Belediyesinin vereceği destekle olmaz.Herkes taşın altına elini sokmalıdır” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: