Güncel Spor

ÇİFTLİKKÖY KİCK BOKSÇULARI MADALYALARINI PAYLAŞTI

Antalya’da 11-19 Ocak tarihleri arasında yapılan Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonası’na katılan Çiftlikköy Belediyespor Kick Boks Takımı, turnuvada 1 Türkiye Şampiyonluğu, 4 Türkiye üçüncülüğü elde etti. Turnuva dönüşü madalyalarını Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’la paylaşan kick boksçuları tebrik eden Başkan Silpagar, spora ve sporcuya olan desteklerinin her daim süreceğini ifade etti.

2020’NİN İLK MADALYALARINI GETİRDİLER

2020 yılında katıldıkları ilk Türkiye Şampiyonası’ndan başarıyla döndüklerini dile getiren Çiftlikköy Belediyespor Kick Boks Takımı Antrenörü Mustafa Güreli, bu turnuvada antrenör sporcu olarak yer aldığını söyleyerek, 7 sporcuyla mücadele ettikleri şampiyonada 5 madalya kazanarak Çiftlikköy’e döndüklerini belirtti.

ÇİFTLİKKÖYLÜ ESMA’DAN TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

Çiftlikköy Belediyesi Kick Boks Takımı Antrenörü Mustafa Güreli, sporcu olarak tatamiye de çıktığı turnuvada 84 kg. Büyükler Light Contact kategorisinde Türkiye üçüncüsü olurken, 37 kg’da mücade leveren Esma Nur Ayverdi ise Yıldızlar Kick Light kategorisinde Türkiye Şampiyonu, Yıldızlar PointFighting kategorisinde ise Türkiye üçüncüsü oldu. 65 kg’da tatamiye çıkan Ebrar Şahin de Yıldızlar KickLight ve Yıldızlar Point Fighting kategorilerinde iki Türkiye üçüncülüğü elde etti.

Kick Boks Takımı Antrenörü Güreli, bu başarıda emeği geçen sporcularını tebrik ettiğini dile getirerek,“Bizlere destek veren Sayın Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar’a ve Belediye Başkan Yardımcımız Abdurrahim Solmaz’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: