Güncel

Çiftlikköy Kafkaslarından Kaymakam Ve Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret

Çiftlikköy Kafkas Kültür Derneği Başkanı Murat Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri Çiftlikköy Kaymakamlığına atanan Ömer Bilgin’e ve Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ali Kaan Abanoz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Dernek yöneticileri ve üyeleri ilk olarak ziyaretlerini Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin’e yaptılar.Dernek Başkanı Erdoğan, Kafkas Kültür Derneği çalışmaları ile ilgili Kaymakam Bilgin’e bilgiler aktarıp faaliyetlerinde bahsetti. İlçenin en aktif derneklerinden bir tanesi olduğuna dikkat çeken Başkan Erdoğan, “Kafkas kültürünün yaşatılması adına derneğimiz gerek halk oyunları gerekse kültürel faaliyetlerin gerçekleştirilmesi adına ciddi çalışılmalar yapıyor. Bu anlamda biz STK’lara başta Kaymakamlık ve belediyemiz desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çocuklarımız, gençlerimiz,kadın, erkek, yaşlı demeden derneğimizin her anlamda faaliyetlere katkı sağlamak için hep birlikte el ele çalışmalarını gerçekleştiriyor. Çiftlikköy gerek yurt içinde gerekse yurtdışında başarılı bir şekilde temsil etme gayret gösteriyoruz” dedi.

Kaymakam Bilgin, STK’ların kentlerdeki önemine dikkat çekerek dernek yöneticiler ve üyelerine çalışmalarında başarılar dileyip kaymakamlık olarak gereken desteğin verileceğinin altını çizdi.

Dernek üyeleri ve yöneticileri daha sonra Çiftlikköy Emniyet Müdürü Ali Kaan Abanoz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Müdür Abanoz ise ilçenin huzur ve emniyetinin sağlanması adına gerekli çalışmaları gerçekleştirecekleri ve bu konuda STK’lar ile sürekli işbirliği içerisinde olacaklarını ifade ederek hayırlı olsun temennilerinden ötürü Çiftlikköy Kafkas Kültür Derneği yöneticilerine teşekkürlerini iletti.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyaretlere Çiftlikköy ile ilgili görüş alışverişinde bulunarak sonlandı.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: