Güncel

ÇİFTLİKKÖY İHO ÖĞRENCİLERİ HALI SAHALARINA KAVUŞTU

Çiftlikköy Şehit Abdülhamit Kaya İmam Hatip Ortaokulu’nun mini halı sahasının açılışını Yalova Valisi Muammer Erol, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin ve Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar birlikte yaptı.

VALİ EROL DA AÇILIŞA KATILDI

Çiftlikköy Belediyesi, öğrenci velileri ve idarecilerin destekleriyle yapılan mini halı sahanın açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Beşir, İlçe Müftüsü Yusuf Ulusoy,Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Şahinal, Çiftlikköy Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Solmaz, Okul Müdürü Hasan Akpınar’ın yanı sıra öğretmenler, öğrenciler ve veliler de katıldı.

PENALTI ATTILAR

Halı saha açılışının ardından okulun Türkiye Şampiyonası’nda Yalova’yı temsil edecek olan futbol takımı oyuncuları ile hatıra fotoğrafı çekilen protokol mensupları, takımın kalecisine penaltı atışları yaptı. Okul bahçesi içindeki halı sahanın açılışının yapılmasının ardından okulun 6’ıncı sınıf velileri tarafından hazırlanan kermesin açılışı da dualar eşliğinde yapıldı.

Vali Muammer Erol, sahanın yapımında emeği geçenlere teşekkür ederken Okul Müdürü Hasan Akpınar da, okulun ihtiyacı olan halı sahanın yapımında destek veren Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’a, öğrenci velilerine ve idarecilere şükran duyduğunu ifade ederek, “Aynı zamanda okulumuzun içinde oluşturulan spor odası, okçuluk, dart alanları açılışlarını da gerçekleştirmiş olduk.Okul dart takımımız bölge şampiyonu oldu. Okul futbol takımımız Türkiye Şampiyonası’na katılacak.Katkıda bulunan ve açılışımıza katılan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

SİLPAGAR, “OKULLARIMIZA TAM DESTEK VERİYORUZ”

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar da, ilçe içinde özellikle okullardan gelen talepleri yerine getirmeye büyük önem verdiklerini ifade ederek, “Öğrencilerimiz bizim geleceğimiz, onların her türlü ihtiyaçları için okullarımıza hep destek verdik, vermeye de devam edeceğiz. Hepsine başarılar diliyorum, idarecilerimize ve öğretmenlerimize kolaylıklar diliyorum. Mini halı sahamız okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: