Güncel Spor

Çiftlikköy Belediyespor Karatecileri Balıkesir de Fırtına Gibi Esti

Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı, Balıkesir’de düzenlenen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Karate Liginde fırtına gibi esti.

7 ilden 20 kulübün katıldığı turnuvada zorlu mücadelelerden zaferle çıkmanın gururunu yaşadıklarını belirten Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı Antrenörü Halil İbrahim Yüksektepe, “Toplam 800 sporcunun yer aldığı turnuvadan 25 madalya ile ayrılarak yine farkımızı ortaya koyduk. Bunun sevincini yaşıyoruz. Turnuvada 6 birincilik, 7 ikincilik ve 12 üçüncülük elde ettik. Bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar ve Başkan Yardımcımız Abdurrahim Solmaz’a, bu başarıda emeği olan herkese, derece alan ve alamayan tüm sporculara teşekkür ediyorum” dedi. 

Turnuvada Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı’ndan Ahmet Arda Duru, Kerem Aydın, Gökay Sökmen, Rahman Emirhan Özüdoğru, Muhammet Süheyp Aytar, Ceren Seven birincilik kürsüsüne çıkan isimler oldu. Mina Özdemir, Elif Rana Okta, Ayşe Pınar Tetik, Hilal Umurbek, Ravza Elif Şahin, İlayda Merve Şahin, Yiğit Yıldız ikincilik elde ederken, Yiğit Efe Özdemir, Ahmed Enes Durmuş, Ahmed Enes Durmuş, Ahmet Refik Çakır, Ufukcan Delihasan, Ulukan Sarıçiçek, Muhammet Ağır, Yıldıray Yıldırım, Müslüm Emir Sarıçiçek, Selinay Sökmen, Ayşe Duru Altın, Yağmur Karataş, Tuana Keklik ise Çiftlikköy’e üçüncülük kazandıran isimler oldu.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: