Güncel

ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ İLE ATAKENT HASTANESİ PROTOKOL İMZALADI

Çiftlikköy Belediyesi ile Özel Atakent Hastanesi vatandaşlara 6 ay boyunca ücretsiz diyetisyenlik hizmeti verecek.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve Özel Atakent Hastanesi Başhekimi Murat Bilgin tarafından imzalanan protokol gereği Çiftlikköy Belediyesi sınırları içerisinde ikamet eden boy kilo endeksi 45 beden kitle endeksi olan vatandaşlara 6 ay boyunca ücretsiz diyetisyenlik hizmeti verilecek.

13 Kasım Çarşamba günü saat 13:30’da gerçekleştirilecek ön görüşmede kriterlere uyan vatandaşlara bu hizmet verilecektir. Kriterlere uyan vatandaşlardan hiçbir şekilde ücret talep edilmeyecek.Projenin yürütücü ve kontrolü Özel Atakent Hastanesi tarafından gerçekleştirilecek.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “İlçemizde obeziteye karşı mücadelemiz kararlılıkla sürüyor. İnsan sağlığını ön planda tutarak çağın hastalığı olarak kabul edilen obezite ile ilgili vatandaşlarımız ücretsiz bir şekilde destek alması için Özel Atakent Hastanesi ile bir protokol imzaladık. Ücretsiz diyetisyenlik hizmetine vatandaşlarımızın ilgi göstereceğini ön görüyor ve bu protokolün hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tüm Çiftlikköy’lü vatandaşlarımız bu uygulamaya davetlidir” dedi.

Özel Atakent Hastanesi Başhekimi Murat Bilgin ise Çiftlikköy Belediyesi ile ortaklaşa birçok etkinliğe imza atmaya hazır olduklarını ve hastane yönetimi ile birlikte aldıkları kararla 6 ay boyunca ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecek olan diyetisyenlik hizmetinin protokol sözleşmesinin hayırlı olmasını söyledi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: