Güncel

ÇEVRE YOLU GÖRÜŞÜLDÜ

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve Yalova Valisi Muammer Erol, Karayolları Bölge Müdürü Ömer Güzel’i ziyaret etti.

2020 yılı içerisinde proje süreci başlanan çevre yolu başta olmak üzere, terminal araç köprüsünün genişletilmesi ve Gaziosmanpaşa mahallesi bağlantı yollarının yapımı hakkında görüşmeler gerçekleşti.

Kısa bir süre içinde imar uygulamalarının tamamlanıp çalışmaların başlayacağını belirten Başkan Vekili Tutuk; “Bilindiği gibi çevre yolu proje süreci 2020 yılı içinde başlamıştı. Bizdebunun hızlandırılması ve biran önce hayata geçmesi için Sayın Valimizi ile görüşmelerimizi hızlandırdık. Karayolları Bölge Müdürü Ömer Güzel’e yapmış olduğumuz ziyarette daha önceden imar planları onaylanan Hacımehmet-Safranköyü bağlantılı olan çevre yolu, bununla birlikte terminal kavşağında bulunan araç köprüsünün genişletilmesi ve Gaziosmanpaşa mahallesi bağlantı yolları hakkında istişareler yaptık. Yapmış olduğumuz görüşmelerin olumlu geçtiğini belirtmek isteriz. Yalova Belediyesi olarak imar uygulamalarını ve mevzuatlarını tamamlayıp çalışmalarımızı bu yönde sürdüreceğiz” dedi.

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: