Güncel

Çatal Yürekli Dostlarımıza Sonsuz Teşekkürler

Birlikte Kanserle Mücadele Derneği, BIKAMDER , Ramazan ayı boyunca 23 hasta  üyesini ziyaret ederek hayırseverler ile hazırladıkları erzak kolileri dağıttı.

31 Hasta ve hasta yakını çocuklara duyarlı yardım sever dostları sayesinde bayram kıyafetleri alınarak mutlu edildi. İstanbul’dan, üniversiteli gençlerimiz aracılığı ile tekstil sahibi bir işverenden 50 adet bayan kıyafeti madur olan hastalara hediye edildi.

Birlikte Kanserle Mücadele Derneği Başkanı Nurcan Bayar ”  Ramazan ayı boyunca duyarlılık gösterip yanımızda olan tüm çatal yürekli dostlarımıza sonsuz teşekkürler.  Sayenizde birçok madur yüreğe dokunarak sıkıntılarına az da olsa ortak olmaya çalıştık.

Hep birlikte kansersiz sağlıklı bir yaşama doğru Mücadele için hastalarımızın maddi manevi yanlarında olduğumuzu, sıkıntılarını az da olsa hafifletmek adına moral motivasyon kazandırarak yaşama sıkı sarılmalarını sağlamak amacıyla sizleri  de yanımızda görmek istiyoruz. Teşekkürler güzel yüreklilerim , teşekkürler Birlikte Kanserle Mücadele Derneği çalışanları ve üyeleri.” dedi .

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: