Güncel

CANLARIMIZIN YUVALARI FARKLI NOKTALARA YERLEŞTİRİLİYOR

Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ile Sanatçı Haluk Levent tarafından kurulan Ahbap İyilik Derneği Yalova Gönüllüleri, sokaktaki canlarımız için Türkiye’de eş zamanlı yapılan kulübe dağıtım etkinliğine devam ediyor.

Bu hafta sonu Paşakent Mahallesi’nde yaşayan kedi ve köpeklerimiz için seferber olan ekipler sayesinde can dostlarımız yeni yuvalarına kavuştular. Ahbap gönüllüleri, daha önce de kent merkezinde belirli noktalara konulan kulübelerin, geri dönüşüm malzemesinden elde ettiklerini belirttiler.

Paşakent Mahallemizdeki Canlarımız Yeni Yuvalarına Kavuştu

Belediyenin desteklediği projede yer alan Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan açıklamada; “Hafta sonu ülkemiz genelinde yine güzel bir organizasyona Ahbap İyilik Derneği Yalova Gönüllüleri ile birlikte imza attık. Daha önce de farklı noktalara koyduğumuzyuvalar, bu kez Paşakent Mahallesi’ndeki can dostlarımız için hazırlandı. Belediye olarak bizim yaptığımız kedi evlerine benzer Ahbap ekiplerinin hazırlamış oldukları yuvalar mahallemizin farklı noktalarına konuldu. Bu projeyi başlatarak farkındalık oluşturan herkese teşekkür ediyoruz. Yalova Belediyesi olarak bu tarz ve farkındalık oluşturacak her türlü etkinlikte var olacağımızı belirtmek istiyoruz. Ahbap gönüllüleri ile yaptığımız farkındalık projesi, diğer mahallelerimizde de devam edecek. Emek veren herkesi kutluyoruz.”

Bunlarada Gözat

Bir Cevap Yazın :

%d blogcu bunu beğendi: